Інтернет-лікар
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Головна » 2010 » Лютий » 5 » СНІД — МІСТИФІКАЦІЯ СВІТОВОГО МАСШТАБУ?
01:15
СНІД — МІСТИФІКАЦІЯ СВІТОВОГО МАСШТАБУ?
Про те, що СНІД (синдром набутого імунодефіциту людини) не є вірусним захворюванням (тому ним не можна заразитися через кров або статевим шляхом, як інфекцією), чесні лікарі і вчені говорять вже давно. Проте їхні сили поки просто неспівставні з тією величезною і прибутковою «ВІЛ»-индустрією і пропагандою, яку створила проамериканська мафія від медицини. Підсумок — обдурене населення і загублені життя і здоров'я людей.

 

1. СНІД — МІСТИФІКАЦІЯ СВІТОВОГО МАСШТАБУ?

Ірина Михайлівна Сазонова — лікар з тридцятирічним стажем, автор книг «ВІЛ-СНІД»: віртуальний вірус, або провокація століття» і «СНІД: вирок відміняється», автор перекладів книг П. Дюсберга «Вигаданий вірус Сніду» (Dr. Peter H. Duesberg «Inventing the AIDS virus», Regnery Publishing, Inc. Washington, D.C.) і «Інфекційний СНІД: ми всі були введені в оману?» (Dr. Peter H. Duesberg «Infectious AIDS: Have We Been Misled?», North Atlantic Books, Berkeley, California).

 

Сазонова зібрала величезний матеріал з даної проблеми, зокрема наукову інформацію, спростувальну теорію «чуми ХХ століття», яку надав їй угорський вчений Антал Макк (Antal Makk). Кореспондент «Правди.Ру» Інна Коваленко задала Ірині Сазоновій питання, що хвилюють усіх нас.

 

— Ірино Михайлівно, відомо, що перша інформація про «ВІЛ-СНІД», що проникнув до СРСР, надійшла спочатку з Елісти, а потім з Ростова та Волгограда. За минулі чверть століття нам то загрожували загальнолюдською пандемією, то обнадіювали нібито відкритими вакцинами. І раптом ваша книга: вона перевертає всі уявлення про СНІД. Невже СНІД

— це медична містифікація світового масштабу?

 

— Існування вірусу ВІЛ-СНІД було перетворене на «науково доведене» у США близько 1980 року. Після цього з'явилося багато статей на цю тему. Але вже тоді академік Валентин Покровський говорив про те, що все ще треба вивчати і перевіряти. Не знаю, як вивчалося це питання Покровським далі, але за двадцять п'ять років в світі з'явилося багато наукових робіт, що експериментально і клінічно спростують вірусну теорію походження СНІДу. Зокрема, роботи австралійської групи вчених під керівництвом Олени Пападопулос, роботи вчених під керівництвом каліфорнійського професора Пітера Дюсберга, угорського вченого Антала Макка, який працював у багатьох країнах Європи, Африки і керував клінікою в Дубаї. Таких вчених в світі більше шести тисяч. Це відомі і знаючі фахівці, включаючи Нобелівських лауреатів. Нарешті, в тому, що так званий вірус імунодефіциту людини ніколи не був відкритий, зізналися його «відкривачі» — Люк Монтанье з Франції і Роберт Галло з Америки.

 

Проте обман світового масштабу продовжується. Дуже серйозні сили і гроші залучені в цей процес. Той же Антал Макк на Будапештському конгресі у 1997 році детально розповідав про шлях створення американською владою СНІД-ІСТЕБЛІШМЕНТУ, куди входить безліч урядових і неурядових установ і служб, представників органів і установ охорони здоров'я, фармацевтичні фірми, різні товариства по боротьбі з СНІДом, а також СНІД-журналістика.

 

— А ви самі намагалися зруйнувати цю містифікацію?

 

— Через свої скромні можливості я опублікувала дві книги, кілька статей, виступала на радіо, у телепередачах. У 1998 році я виклала точку зору опонентів теорії Сніду на парламентських слуханнях «Про невідкладні заходи по боротьбі з розповсюдженням Сніду» у Державній Думі. У відповідь я почула. мовчання всіх присутніх, включаючи президента РАМН Валентина Покровського і його сина — керівника Центру з профілактики і боротьби з Снідом — Вадима Покровського. А далі — збільшення фінансування цієї галузі медицини. Адже СНІД — це божевільний бізнес.

 

— Тобто сотні наукових праць, медичних досліджень, достовірних фактів, що спростовують вірусну теорію смертельного Сніду, просто ігноруються? У чому ж тут фокус?

 

— Суть справи проста. Поясню зрозумілою звичайній людині мовою. Ніхто не говорить про те, що Сніду немає. Це не зовсім точно. СНІД — синдром надбаного імунодефіциту людини — є. Він був, є і буде. Але він не викликається вірусом. Відповідно, заразитися ним — в звичному розумінні слова «заразитися» — неможливо. Але його, якщо хочете, можна «нажити». Про імунодефіцит ми знали давно. Всім студентам-медикам і тридцять років тому, і сорок, коли про СНІД і мови не було, розповідали, що імунна недостатність буває вродженою і надбаною. Ми знали всі хвороби, які зараз об'єднали під назвою «СНІД». За версією Всесвітньої організації охорони здоров'я, Снідом сьогодні називаються такі раніше відомі захворювання, як кандидози трахеї, бронхів, легенів, стравоходу, кріптоспородіози, сальмонельозні септіцемії, туберкульоз легенів, пневмоцистна пневмонія, простий герпес, цитомегаловірусна інфекція (з ураженням інших органів, окрім печінки, селезінки і лімфатичних вузлів), рак шийки матки (інвазивний), синдром виснаження та інші.

 

Спекуляції навколо проблеми ВІЛ-Сніду — найбільший обман на сучасному ринку медицини. Стани ослабленого імунітету, тобто імунодефіциту, відомі медикам з давніх часів. Є соціальні причини імунодефіциту — бідність, недоїдання, наркоманія та інше. Є екологічні. У кожному конкретному випадку ослаблення імунітету необхідне добросовісне і ретельне обстеження хворого для виявлення причини імунодефіциту. Повторю, синдром надбаного імунодефіциту був, є і буде. Так само, як були, є і будуть хвороби, що виникають в результаті послабленого імунітету. Жоден лікар, жоден вчений цього не може заперечувати і не заперечує. Я ж хочу, щоб люди зрозуміли одне. СНІД не є інфекційною хворобою і не викликається ніяким вірусом. Досі немає наукових доказів наявності вірусу імунодефіциту людини, що викликає СНІД. Процитую всесвітнього авторитета Кері Муліса, біохіміка, нобелівського лауреата: «Якщо є доказ, що ВІЛ викликає СНІД, то повинні бути наукові документи, які всі разом або окремо демонстрували б цей факт з високою вірогідністю. Немає ніякого такого документа».

 

— Ірина Михайлівна, вибачите за наївність, але ж люди вмирають з діагнозом Віл-інфекція!?

 

— Ось конкретний приклад. У Іркутську захворіла дівчина. Їй видали позитивний тест на ВІЛ і поставили діагноз Віл-інфекція. Почали лікувати. Антиретровірусну терапію дівчина переносила погано. З кожним днем фіксувалося погіршення. Потім дівчина померла. Розтин показав, що всі її органи були уражені туберкульозом. Тобто дівчина попросту померла від сепсису, викликаного туберкульозною паличкою. Якби їй правильно поставили діагноз — туберкульоз — і лікували протитуберкульозними препаратами, а не антиретровірусними, то вона могла б жити. Мій однодумець — патологоанатом Іркутська Володимир Агєєв — 15 років веде дослідницьку роботу, присвячену проблемі Сніду. Так, він розтинав померлих, більшість з яких перебували на обліку в Іркутському СНІД-ЦЕНТРІ як ВІЛ-ІНФІКОВАНІ, і з'ясував, що всі вони були наркоманами і померли в основному від гепатитів і туберкульозу. Слідів ВІЛ у цієї категорії громадян виявлено не було, хоча, вірогідно, будь-який вірус повинен залишати в організмі свій слід. В світі взагалі ніхто ще не бачив вірус Сніду. Але це не заважає зацікавленим особам боротися з невиявленим вірусом. Причому боротися небезпечним способом. Справа в тому, що антиретровірусна терапія, яка повинна боротися з Віл-інфекцією, насправді викликає імунодефіцит, тому що вбиває всі клітини без розбору, і особливо кістковий мозок, який відповідає за виробництво клітин імунної системи. Ліки АЗТ (зідовудін, ретровір), якими лікують СНІД зараз, давним-давно придумали для лікування раку, але використовувати тоді не зважилися, визнавши препарат надзвичайно токсичним.

 

— Жертвами діагнозу СНІД часто стають наркомани?

 

— Так. Тому що наркотики токсичні для імунних клітин. Імунна система руйнується від наркотиків, а не від вірусу. Наркотики руйнують печінку, яка в організмі людини виконує безліч функцій, зокрема знешкоджує токсичні речовини, бере участь в різних видах обміну, а з хворою печінкою захворієш всім, чим завгодно. У наркоманів найчастіше розвивається токсичний лікарський гепатит. СНІД теж може розвиватися від наркотиків, але він не інфекційний і від людини до людини не передається. Інша справа, що на фоні вже отриманого імунодефіциту в них може виникнути будь-яке інфекційне захворювання, яке може передаватися. Зокрема гепатит В і давно вивчена хвороба Боткіна — гепатит А.

 

— Але і не наркоманам ставлять діагноз Віл-інфекція. Невже можливо так просто обдурювати мільйони людей? 

 

— На жаль, і не наркоманам теж ставлять діагноз Віл-інфекція. Кілька років тому моя знайома, молода жінка, лікар за професією, теж запитала мене: «Як же ж так, Ірино Михайлівно? Весь світ говорить про Снід, а ви все заперечуєте». А через деякий час вона поїхала на море, повернулася і виявила на шкірі якісь бляшки. Аналізи її вразили. Вона теж стала ВІЛ-ПОЗИТИВНОЮ. Добре, що вона розбиралася в медицині і звернулася до Інституту імунології. І їй, як лікареві, там сказали, що 80% шкірних захворювань дають позитивну реакцію на ВІЛ. Вона вилікувалася і заспокоїлася. Але, розумієте, що могло бути, якби в неї не було цього шляху? Чи здавала вона аналіз на ВІЛ опісля? Здавала. І він був негативний. Хоча в подібних випадках аналізи можуть залишитися позитивними, можуть прореагувати інші антитіла, і вам в цьому випадку все одно ставитимуть Віл-інфекцію. 

 

— Я читала про те, що ВІЛ ніколи не був виділений в інформації про конференцію в Барселоні у липні 2002 року.

 

— Так, про це на конференції в Барселоні говорив заслужений професор патології, що 30 років займається електронною мікроскопією, Етьен де Харве. Аудиторія була захоплена способом, яким Харве деталізував технічні доводи відсутності на фотографії електронної мікроскопії того, що відоме як вірус Сніду. Тоді він пояснив, що якби ВІЛ дійсно існував, то було б просто виділити його від осіб, що мають високі значення вірусного навантаження. А раз немає вірусу, то не може бути ніяких діагностичних тестів, приготованих нібито з частинок цього вірусу. Немає вірусу, немає і ніяких частинок. Білки, з яких складаються діагностичні тести на виявлення антитіл, не є складовими частинами міфічного вірусу. Отже, вони не є покажчиками на наявність якого-небудь вірусу, а дають хибнопозитивний результат з наявними вже в організмі антитілами, які з'являються у людини в результаті будь-яких щеплень, а також при безлічі різних, вже відомих у медицині хвороб. Хибнопозитивний тест може бути виявлений і при вагітності, з чим можна пов'язати збільшену останнім часом кількість жінок серед «ВІЛ-ПОЗИТИВНИХ».

 

— До речі, а навіщо вагітних примушують здавати тест на ВІЛ?

 

— Мене це питання теж надзвичайно турбує. Адже скільки трагедій! Ось недавно: жінка, мати двох дітей. Чекає третю дитину. І раптом вона — ВІЛ-ПОЗИТИВНА. Шок. Жах. Через місяць ця жінка здає аналізи знову — і все нормально. Але ніхто ні на одній мові світу не перекаже, що пережила вона за цей місяць. Тому я хочу, щоб відмінили тест на ВІЛ у вагітних. У нашій країні, між іншим, є Федеральний закон від 30.03.1995 року «Про попередження розповсюдження в Російській Федерації захворювання імунодефіциту людини, що викликається вірусом (Віл-інфекції)», а в нім стаття 7, згідно якої «Медичний огляд проводиться добровільно, за винятком випадків, передбачених статтею 9». І є стаття 9, за якою «обов'язковому медичному огляду підлягають донори крові, біологічних рідин, органів і тканин. Працівники окремих професій, виробництв, підприємств, установ і організацій, перелік яких затверджується Урядом Російської Федерації». Все! Правда, в Додатку до наказу Мінохоронздоров'я мовиться про те, що можна тестувати вагітних «у разі взяття абортної і плацентарної крові для подальшого використання як сировини для виробництва імунобіологічних препаратів». Але тут же в примітці наголошується, що примусове обстеження на ВІЛ забороняється. Знаючи все це, навіщо, скажіть, жінці, в якої вагітність запланована і бажана, здавати аналіз на ВІЛ? А вагітну в жіночій консультації про згоду або добровільну відмову ніхто і не питає. В неї просто беруть кров і серед інших досліджень роблять тест на ВІЛ (тричі за час вагітності), який іноді буває хибнопозитивним. Така правда життя! Комусь вона добре вигідна!

 

— І все-таки зберігається подив.

 

— Дійсно, іноді навіть професіонали дивуються при ознайомленні зі світовою статистикою Сніду. Ось приклад. Щорічний звіт «Розвиток епідемії Сніду» Об'єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД — ЮНЕЙДС і ВООЗ: цифри, відсотки, показники. І маленька приписка в один, здавалося б, другорядний абзац: «ЮНЕЙДС і ВООЗ не гарантують достовірність інформації і не несуть відповідальності за збиток, який може виникнути в результаті використання цієї інформації». Але до чого тоді читати все інше, коли є такі слова? До чого витрачати мільйони на дослідження і контроль захворюваності Снідом? І куди йдуть гроші, пов'язані зі Снідом?

 

— За даними керівника Центру з профілактики і боротьбі з Снідом, озвученим наприкінці минулого століття, до 2000 року в нашій країні повинно було бути 800 тисяч хворих на Снід.

 

— Такої кількості хворих немає і сьогодні. До того ж існує плутанина: СНІД або ВІЛ. Але щороку кількість хворих множать на 10, на коефіцієнт, який придумали в Америці, у Центрі з контролю і профілактики захворюваності. Звідти, доречно зауважити, окрім Сніду, росте і атипова пневмонія, описана неспецифічними симптомами, коров'ячий сказ, тепер ще й пташиний грип. Повна маячня! Вони постійно закликають нас боротися з інфекціями. А з чим боротись? З дійсними інфекціями або вигаданими?

 

— Ірино Михайлівно, скажіть прямо: чи можна влити в себе так звану ВІЛ-ПОЗИТИВНУ кров і не турбуватися?

 

— Це вже було зроблено. У 1993 році американський доктор Роберт Вїлнер ввів собі в організм ВІЛ-ПОЗИТИВНУ кров. Коли його запитали, чому він ризикує життям, доктор сказав: «Я роблю це, щоб покласти край найбільшій смертельній брехні в історії медицини». Я тоді написала рецензію на його книгу «Смертельна брехня».

 

— У пресі досить часто з'являються повідомлення про створення вакцини проти Сніду.

 

— Мені завжди весело читати такі повідомлення. При цьому в медичних статтях автори «панацеї» нарікають на те, що класичний пастерівський метод створення вакцини ніяк не дає результатів. Та він тому і не дає результатів, що для створення вакцини не вистачає однієї, але головної деталі — початкового матеріалу під назвою «вірус». Без нього, як не дивно, класичний метод створення вакцини не працює. Засновнику сучасної мікробіології та імунології Луї Пастеру у XIX сторіччі і в страшному сні наснитися не могло, що люди, які називають себе вченими, створюватимуть вакцину з нічого і при цьому нарікатимуть, що метод не працює. Як міфічний сам вірус, така міфічна і ідея створення вакцини. Не міфічні тільки величезні гроші, що виділяються на цю авантюру.

 

На завершення наводиться кілька авторитетних висловів по темі ВІЛ-СНІД в перекладі Ірини Михайлівни Сазонової:

 

У передмові до книги П. Дюсберга «Вигаданий вірус Сніду» лауреат Нобелівської премії професор К. Муліс (США) пише: «Я був переконаний в існуванні вірусного походження Сніду, але Пітер Дюсберг стверджує, що це помилка. Тепер я теж бачу, що гіпотеза ВІЛ/Сніду не просто наукова недоробка — це пекельна помилка. Я говорю це як попередження». У згаданій книзі П. Дюсберг стверджує: «Боротьба зі Снідом закінчилася поразкою. Починаючи з 1981 року, більше 500 000 американцям і понад 150 000 європейцям поставили діагноз «ВІЛ/СНІД». Платники податків США заплатили більше 45 мільярдів доларів, проте за цей час не було відкрито ніякої вакцини, ніякого методу лікування і не розроблено ніякої ефективної профілактики. Жоден пацієнт зі Снідом не був вилікуваний». Професор П. Дюсберг вважає, що СНІД протирічить усім законам інфекційної хвороби. Наприклад, обстежені дружини 15 000 «ВІЛ-ПОЗИТИВНИХ» американців чомусь не заразилися вірусом, продовжуючи жити статевим життям зі своїми чоловіками.

 

Альфред Хасиг, професор імунології, колишній директор швейцарського відділення Червоного Хреста, президент опікунської ради Міжнародного Червоного Хреста: «СНІД розвивається в результаті дії на організм великої кількості різних чинників, зокрема стресових навантажень. Пропозиція смерті, супроводжуюча медичний діагноз Сніду, повинна бути відмінена».

 

Угорський вчений доктор Антал Макк: «Постійне акцентування невиліковності Сніду служить виключно тільки цілям бізнесу і отриманню грошей на дослідження і під іншими приводами. На ці гроші, зокрема, розробляються і отримуються токсичні препарати, які не укріплюють, а руйнують імунну систему, прирікаючи людину на смерть від побічних дій». І далі: «СНІД — це не смертельне захворювання. Це бізнес на смерті.».

 

Доктор Брайн Елісон (Зі статті «Закулісна гра навколо проблеми вірусу імунодефіциту людини»): «Ідея «створення» Сніду належить Центру контролю і профілактики захворювань США (CDC). Щорічно Центр отримував 2 мільярди доларів на боротьбу з епідеміями, мав тисячний штат співробітників і при цьому відрізнявся тенденцією інтерпретувати при необхідності спалах будь-якого захворювання як інфекційну епідемію, дістаючи можливість маніпулювання громадською думкою і фінансового забезпечення своєї діяльності. Ідея вірусного Сніду стала одним з таких проектів, розроблених і успішно розкручених центром і його секретною структурою — Службою епідвідомостей (EIS). Як заявив один з співробітників центру, «якщо ми навчимося управляти епідемією Сніду, то це послужить моделлю і для інших захворювань».

 

У 1991 році біологом Гарварду доктором Чарльзом Томасом була сформована група наукової переоцінки теорії Сніду. Чарльз Томас разом з багатьма іншими видатними вченими відчував необхідність об'єктивно виступити проти тоталітарного характеру доктрини ВІЛ-СНІД і її трагічних наслідків для життя мільйонів людей в усьому світі. Щодо існуючої догми він говорив в своїх інтерв'ю газеті «Санді-Таймс» ще у 1992 і 1994 роках наступне: «Догма ВІЛ-Сніду представляє найголовніше і, можливо, найбільш руйнівне для етики шахрайство, яке коли-небудь здійснювалося на молодих людях і жінках західного світу».

 

Невіль Ходжкинсон, науковий редактор журналу «Таймс»: «Лідерів наукової і медичної професії захопила свого роду колективна неосудність щодо ВІЛ-Сніду. Вони припинили поводитися як вчені і натомість працюють пропагандистами, відчайдушно продовжуючи підтримувати життя невдалої теорії».

 

Д. Сонабенд, лікар швидкої допомоги, засновник Фонду досліджень Сніду, Нью-Йорк: «Розкручування ВІЛ через офіційні повідомлення для друку як вірусу-вбивці, що викликає СНІД, без необхідності розгляду інших чинників так спотворили дослідження і лікування, що це, можливо, викликало страждання і смерть тисячі людей».

 

Етьен де Харве, заслужений професор патології, Торонто: «Починаючи з того, як недоведена гіпотеза ВІЛ-СНІД стовідсотково фінансувалася з дослідницьких фондів, а всі інші гіпотези ігнорувалися, СНІД-істеблішмент за допомогою засобів масової інформації, спеціальних груп тиску і на користь декількох фармацевтичних компаній докладає зусилля, щоб управляти хворобою, втратити контакт з вченими-медиками, що мають неупереджені погляди. Скільки витрачених даремно зусиль, скільки мільярдів доларів, витрачених на дослідження, кинуто на вітер! Все це жахливо».

 

Ендрю Херксхеймер, професор фармакології, Оксфорд, Англія: «Я думаю, що АЗТ насправді ніколи не був оцінений належним чином і його ефективність ніколи не була доведена, а його токсичність, звичайно, важлива. І я думаю, що це знищило багато людей, особливо коли давалися високі дози. Особисто я вважаю, що його не можна використовувати ні окремо, ні в комбінації з іншими препаратами».

 

Джерело: NewsLand

Переглядів: 3126 | Додав: Likar | Теги: тест, СНІД, ВІЛ, імунітет, смертельна брехня, інфекція, наркотики, гепатит, містифікація | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Архів записів
Наше опитування
Який Ваш вік?
Всего ответов: 987
Друзі сайту
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2019