Інтернет-лікар
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Головна » 2009 » Грудень » 26 » Замовляйте! Хлопчика чи дівчинку?
14:31
Замовляйте! Хлопчика чи дівчинку?
Чи можна запланувати стать майбутньої дитини? Із цього приводу є дві думки: одні фахівці стверджують, що все визначає природа, інші упевнені, що народити дитину бажаної статі цілком реально. Хто з них ближче до істини? Ти можеш це перевірити!

Світовий досвід показує, що планування статі дитини зовсім не відноситься до області фантастики. У багатьох народів і до цього дня пріоритетним є народження хлопчика-спадкоємця. Наприклад, в Індії для того, щоб народити сина, споконвіку використовують поєднання таких чинників, як фази Місяця, особлива дієта і певні дні менструального циклу. В результаті сьогодні в країні гостра нестача наречених: хлопці готові одружуватися навіть на дівчатах з більш низьких станів, що раніше було абсолютно неприпустимо.

Звичайно, навряд чи планування статі майбутніх дітей незабаром приведе до подібної демографічної
проблеми в Україні. Отож, пропоную декілька найближчих до реальності методів, які підтверджені науково.

На сьогоднішній день найефективнішим - до 80 % випадків - вважається метод, в різний час запропонований Х. Честермен-Філіпс, Л. Шеттлсом і іншими ученими.

Теорія ґрунтується на різній рухливості «чоловічих» і «жіночих» сперматозоїдів. Перші більш легені і рухомі, вони швидше досягають мети, але і швидше гинуть. Сперматозоїди, несучі жіночу хромосому, важчі і витриваліші, вони можуть довше жити в статевих шляхах жінки, чекаючи зустрічі з яйцеклітиною. Зачаття можливе лише відразу після овуляції - виходу доспілої яйце-клітини з яєчника - і протягом доби після неї. Якщо є проблеми з якістю сперми, краще проводити зачаття в день овуляції і не захоплюватися статевими контактами до неї, виснажуючи запаси сперматозоїдів.
Якщо статевий акт відбувся за декілька днів до овуляції, менш життєздатні «чоловічі» сперматозоїди, ймовірно, не доживуть до зустрічі з яйцеклітиною. Це значить, що її або ніхто не запліднить, або з цією задачею справляться більш живучі «жіночі» сперматозоїди.

Якщо ви впритул зайнялися плануванням сім'ї безпосередньо в день овуляції або після неї, швидше за все, найрозторопнішим виявиться сперматозоїд, який забезпечить зачаття хлопчика. Крім цього, в період овуляції вагінальне середовище стає більш лужним, ніж зазвичай. Це сприяє виживанню саме сперматозоїдам з
Y- хромосомою.

Як визначити день овуляції, тобто, в який момент яйцеклітина виходить з яєчника і починає рухатися у напрямку до матки? Ось декілька способів.


- Вимірювання базальної температури. Необхідно кожного ранку, не встаючи з ліжка, вимірювати температуру в задньому проході 5 хвилин. Результати слід записувати. Як правило, через 2-3 місяці вже зрозуміло, в які дні у тебе частіше за все відбувається овуляція.
В більшості випадків до овуляції базальна температура складає 36,6-36,8 °С. Післе овуляції температура різко підскакує – вище 37 °С. Найчастіше при 28-денному менструальному циклі овуляція відбувається на 12-16-й день.

- Спеціальні тести. Сьогодні в аптеках продається багато різноманітних тестів і систем, що дозволяють достовірно визначити овуляцію по слині або по наявності в сечі певних речовин. Це дуже надійний спосіб визначення сприятливих для зачаття днів.

 

- Ультразвук. Овуляцію можна побачити і при ультразвуковому обстеженні. Протягом декількох днів спостерігають за дозріваючим в яєчнику фолікулом. День, коли він перестає виявлятися, і є днем овуляції.

- Відчуття. Як правило, в період овуляції згущається вагінальний слиз, виділення стають більш інтенсивними. Крім цього, окремі жінки відчувають біль внизу живота, нудоту. Але, це не найдостовірніший метод, оскільки такі суб'єктивні відчуття можуть указувати на абсолютно інші чинники.

Те, що спосіб життя і регулярність сексуальних відносин напряму визначають склад чоловічої сперми в плані розподілу на «чоловічих» і «жіночих» сперматозоїдів, вперше визначили російські учені.

Наприклад, якщо в тваринному середовищі намічалося зниження кількості особин жіночої статі, самці різко зменшували свою статеву активність. І навпаки - якщо були потрібні чоловічі особини, тварини збільшували частоту статевих стосунків. Спроби застосувати цю теорію до людей увінчалися відносним успіхом - шанси на зачаття дитини певної статі дещо збільшилися.
Чоловік, охочий стати батьком дівчинки, повинен хоча б на тиждень перед «вирішальним» статевим актом забути про секс. В результаті концентрація «жіночих» сперматозоїдів буде максимальною, що збільшить їх шанси на досягнення мети.
Якщо чоловік бачить себе в ролі тата хлопчика – тоді займайтеся сексом якомога частіше. В ідеалі - відпочиньте де-небудь удвох. Але краще не виїжджати дуже далеко. Враховуйте, що перельоти і подорожі сильно ослабляють організм. Тому якщо ви вирішили провести відпустку в жарких країнах, плануйте зачаття не раніше ніж через місяць після повернення.

Фази Місяця
З погляду староіндійської медицини, день зачаття не повинен припадати на 11-й і 13-й дні Місячного циклу, а також на молодика і повний місяць: важливо дати дитині якомога більше позитивної енергії.
Щоб зачати хлопчика, необхідно відстежити перебування Місяця в «чоловічих» знаках: Раці, Леві або Близнюках. «Жіночими» знаками вважаються Телець, Діва і Терези. Крім цього, слід враховувати жіночий цикл: для зачаття хлопчика ідеальні парні дні менструального циклу, а дівчаток - непарні.

Чеський вчений Е. Йонас висунув теорію, згідно якої у кожної жінки, разом з менструальним циклом, існує особистий цикл схильності до зачаття, орієнтований на фазу Місяця, що передувала народженню цієї жінки. І кожне повернення Місяця в цю фазу значно підвищує здатність жінки до запліднення в даний період. Доктор стверджує, що за тих далеких часів, коли людина знаходилася в більшому єднанні з природою, ніж сьогодні, щомісячна овуляція співпадала із сприятливою фазою Місяця, і проблем із зачаттям не виникало. З ходом часу ситуація ускладнилася, і тепер сприятливі для зачаття дні доводиться ретельно обчислювати. На жаль, методика Е. Йонаса поки не стала загальнодоступною, але багато дослідників говорять про її ефективність.

 

Метод планування статі, заснований на виборі певних продуктів харчування за декілька місяців до зачаття, був досить давно запропонований різними ученими в багатьох країнах світу. Суть методу в тому, що якщо жінка віддає перевагу солодкій їжі, у неї підвищуються шанси народити дочку, а якщо захоплюється кислим і солоним, швидше за все народить хлопчика.

Певний тип продуктів окисляє або робить лужним внутрішнє середовище організму, а склад вагінального слизу сприяє виживанню певних сперматозоїдів - «дівчачих» або ж «хлопчиків». Проте дотримуватися дієти необхідно не тільки майбутній мамі - харчування тата теж впливає на рухливість сперматозоїдів. За два місяці до зачаття батькам потрібно змінити свій раціон.

Якщо ви хочете хлопчика, їжте м'ясо, копченості, картоплю, соління, гриби, банани, абрикоси, апельсини, персики, фініки. Активніше соліть їжу. Виключіть молочні продукти, зелений салат, капусту, горіхи і стручкову квасолю. В раціоні повинні переважати калій і натрій.
Мрієте народити дівчинку? Тоді у вашому меню повинні бути молоко, буряк, морква, горошок, баклажани, стручковий перець, горіхи, шоколад. Забудьте про картоплю, сливки, апельсини, банани, дині і екзотичні фрукти. Їжте більше продуктів, що містять кальцій і магній.
Після зачаття можна їсти все що завгодно. По-перше, стать визначається у момент зачаття, а по-друге, повноцінне харчування надзвичайно важливе для здоров'я майбутньої дитини, адже формування всіх його органів і систем відбувається в перші три місяці.При штучному заплідненні лікарі рідко вітають вибір статі дитини за бажанням, оскільки це втручання в природний баланс, створений природою. Проте якщо в плануванні є життєва необхідність (наприклад, хвороби передаються тільки по чоловічій або винятково по жіночій лінії, жінка не переносить чоловічі ембріони), до такої практики вдаються практично у всіх клініках.

 

 Які використовують методи?
Лазерне розділення сперматозоїдів. За допомогою лазера відділяють носіїв Х і
Y хромосом, одним з них запліднюють яйце-клітину. Проте навіть такий метод не дає 100 % гарантії: успіх для дівчаток - близько 91 %, для хлопчиків - 75 %.

Мікросортування. Спеціальна система сортує «жіночих» і «чоловічих» сперматозоїдів, ґрунтуючись на вимірюванні відмінностей в їх ДНК. Потім фахівці беруть зразки сперми і вводять їх в порожнину матки. Або ж проводять запліднення в пробірці з подальшою підсадкою. Ефективність: на 88 % для дівчаток і всього на 73 % для хлопчиків.

Преімплантаційна генетична діагностика. Цей метод базується на обстеженні ембріона до підсадки його в матку, що дозволяє не тільки визначити стать дитини, але і діагностувати можливі вади розвитку.


Чи треба планувати стать?

Підвищити шанси на народження дитини бажаної статі цілком реально. Чи варто це робити, втручаючись в створений природою природний баланс, - питання спірне. Головне - плануючи малюка певної статі, не забувайте, що стовідсоткової гарантії не дасть ніхто в світі. І якщо у результаті народиться дитина протилежної статі, він нітрохи не менше заслуговує бути бажаним і любимим. Головне - здоровий малюк. А хлопчик чи дівчинка для люблячих батьків не має значення.


P.S. На кожні 100 дівчаток народжуються 103 хлопчики.
У перших пологах частіше з'являються на світ сини.
Погодки, в більшості випадків, народжуються однієї статі, а діти з різницею в 3 роки - різностатевими.

Переглядів: 4263 | Додав: Likar | Теги: Місяця, фази, сперматозоїди, овуляція, дитини, стать, дієта | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Архів записів
Наше опитування
Який Ваш вік?
Всего ответов: 987
Друзі сайту
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2019