Інтернет-лікар
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Головна » Архів матеріалів
За повідомленням прес-служби МОЗ України у зв'язку з некорректним цитуванням деякими ЗМІ постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1119 "Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події", МОЗ України надає роз'яснення щодо критеріїв розподілу звернень, залежно від стану пацієнта, на екстрені та неекстрені, відповідно до зазначеної постанови.

До категорії екстрених належать звернення стосовно пацієнта, який перебуває у невідкладному стані, що супроводжується знепритомленням; судомами; раптовим розладом дихання; раптовим болем у ділянці серця; блювотою кров'ю; гострим болем у черевній порожнині; зовнішньою кровотечею; ознаками гострих інфекційних захворювань; гострими психічними розладами, що загрожують життю і здоров'ю пацієнта та/або інших осіб.

Екстреними також прийнято вважати звернення, зумовлені усіма видами травм (поранення, переломи, вивихи, опіки, важкі забої, травми голови); ураженням електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохолодженням, асфіксією всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи); у ... Читати далі »

Просмотров: 3920 | Добавил: emergency | Дата: 09.12.2012 | Комментарии (0)

   Для власників аптек настає довгожданий час - епідемія грипу, і масових простудних захворювань серед населення. Згідно із статистикою в цей період продаж найбільш затребуваних противірусних і імуномодулюючих лікарських препаратів зростає у декілька разів. У цей час люди традиційно починають замислюватися - а чи є в принципі який-небудь спосіб уберегти свій організм від небезпечних інфекцій.

Деякі навіть намагаються профілактично пити різні ліки, щоб побороти вірус ще до того як він потрапить в організм. Спеціально для усіх охочих зберегти своє здоров'я в нормі, група британських лікарів вирішила перерахувати найбільш прості і доступні способи убезпечити свій організм від хвороб. Ніяких зайвих витрат грошей або побічних ефектів - усі рекомендовані засоби є повністю натуральними.

 Отже, якщо Ви вирішили серйозно зайнятися своїм імунітетом, то перші продукти, на які Вам варто звернути увагу, - це цибуля і часник. Так, запах з рота , сподобається не усім, проте ці овочі багаті антиоксидантами і селеном, і тому мають украй потужні антибактеріальні і противірусні властивості. Також вони багаті сірковмісними сполуками, стимулюючими роботу імунної си ... Читати далі »

Просмотров: 2704 | Добавил: Likar | Дата: 28.10.2011 | Комментарии (0)

   1.  Екстрена (невідкладна) медична допомога на території України поза межами лікувально-профілактичних закладів надається цілодобово дорослому і дитячому населенню бригадами швидкої медичної допомоги (далі – Бригада).

2. ... Читати далі »

Просмотров: 3237 | Добавил: Likar | Дата: 16.10.2011 | Комментарии (0)

   Так звані енергетики з кожним днем стають усе більш популярними, особливо серед молоді.. І хоча, виробники дуже часто стверджують, що їх продукція складається виключно з "натуральних компонентів" простий погляд на етикетку дозволяє серйозно засумніватися в правдивості таких слів, і навіть більше того - найчастіше в них взагалі немає нічого натурального.

Сьогодні дослідники встановили, що вживаючи енергетики, навіть, відносно рідко, людина може зіткнутися з такими явищами, як прискорене серцебиття, гіпертонія, безпричинне занепокоєння, постійний головний біль і безсоння.

У результаті останнього дослідження, опублікованого в журналі Pediatrics, було встановлено, що якщо вживання енергетиків є регулярним, то це може стати причиною виникнення судом, інсультів і, навіть, так званого синдрому раптової смерті, який як можна судити по назві, нічим хорошим ... Читати далі »
Просмотров: 2369 | Добавил: Likar | Дата: 11.10.2011 | Комментарии (0)

 Всенародний
День Батька в Україні порівняно молоде свято, проте День Батька вже
давно відзначається в багатьох країнах світу: у США і Великобританії,
Нідерландах і Франції, в Китаї та інших країнах світу.

Батько - людина, яка відграє в родині безліч
ролей. Він і компаньйон, і захисник, чоловік і помічник, і
незамінний вихователь і друг для своїх дітей.

18 вересня 2009, під час прес-конференції в
УНІАН, Всеукраїнським громадським комітетом з підтримки сім’ї та
відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах
сім’ї, молоді та спорту, з ініціативи МГО «Міжнародного Центру
Батьківства», кожну третю неділю вересня оголошено Всенародним Днем 
Батька в Україні.

Українське
суспільство прагне до моделі
доброго батька, і не дивлячись на те, що ... Читати далі »
Просмотров: 1656 | Добавил: Likar | Дата: 16.09.2011 | Комментарии (0)

   Усім батькам відомо: виховання дитини - заняття непросте. Треба увесь час контролювати свої емоції, оскільки діти хоч і є квітами життя, але час від часу вони можуть викликати в нас і негативні емоції, такі як злість, роздратування, розчарування і так далі. Проте якщо батьки хочуть виховувати дитину правильно, то їм завжди слід контролювати свої емоції. І ось психологи вирішили скласти список з дев'яти гірших фраз, які батьки найчастіше говорять своїм дітям.

Залиш мене в спокої!

Варіації цієї фрази можуть бути різними - зокрема, "відстань від мене", "не заважай", "я зараз зайнятий" і так далі. Річ у тому, що у дітей в процесі їх розвитку в мозку формуються чіткі моделі взаємовідносин з батьками, і якщо батько або мати очевидним чином ігнорують дитину на користь інших занять, то у дитини згодом підсвідомо складеться модель, що батькам, по суті, немає діла до його інтересів, а це потім гарантовано проявиться, коли він вже стане дорослим.

Ти такий...

Ярлик, повішений на дитину в дитинстві з високою часткою ймовірності вплине на формування його характеру. "Дурнуватий", "Вередливий", "Ледачий", "Безнадійний" - усього цього краще не вживати в спілкуванні з дітьми. І ні в якому разі не можна повторювати такі сл ... Читати далі »
Просмотров: 1723 | Добавил: Likar | Дата: 12.09.2011 | Комментарии (0)

   З 2000 року Всесвітній день надання першої медичної допомоги проводиться щорічно в другу суботу вересня. Ініціатором його проведення виступають національні організації - члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.
Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги виникають, як правило, несподівано. В основному це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальним медичною освітою. У цих випадках важливо не піддаватися паніці, діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти дорога кожна секунда.
Вже давно відомо про існування так званої «золотої години», того часу, коли постраждалому можна надати найбільш дієву першу допомогу. Саме в такі моменти здоров’я людини, що потрапила в несподіване критичне становище, перебуває між життям і смертю. Пояснюється це тим, що максимальні компе ... Читати далі »
Просмотров: 1915 | Добавил: Likar | Дата: 10.09.2011 | Комментарии (0)

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

Л И С Т

29.12.2005  № 625/0/15-05/039-6
№ 10.01.09/2606
№ 16918/02-20

У зв'язку із численними зверненнями громадян щодо зарахування в подвійному розмірі до стажу роботи при призначенні пенсії періодів роботи працівників в протитуберкульозних кабінетах, психіатричних кабінетах та кабінетах інфекційних захворювань, психоневрологічних відділеннях та у психіатричних бригадах швидкої допомоги повідомляємо.

Згідно із Законом України "Про внесення змін до статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" від 10.07.2003 р. ... Читати далі »

Просмотров: 5600 | Добавил: Likar | Дата: 24.08.2011 | Комментарии (0)

   З А К О Н   У К Р А Ї Н И

Про внесення змін
до Основ законодавства України про охорону здоров'я
щодо удосконалення надання медичної допомоги


Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до Основ законодавства України про охорону здоров'я
( 2801-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 4,
ст. 19 із наступними змінами) такі зміни:

1. Текст статті 3 викласти в такій редакції:

"У цих Основах та інших актах законодавства про охорону
здоров'я основні поняття мають таке значення:

здоров'я - стан повного фізичного, психічного і соціального
благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і ф ... Читати далі »
Просмотров: 2243 | Добавил: Likar | Дата: 31.07.2011 | Комментарии (0)

  З А К О Н У К Р А Ї Н И 

Про порядок проведення реформування системи охорони
здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській,
Донецькій областях та місті Києві


Цей Закон визначає організаційні та правові засади
реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій,
Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві.

Стаття 1. Реформування системи охорони здоров'я

1. Метою реалізації у Вінницькій, Дніпропетровській,
Донецькій областях та місті Києві пілотного проекту щодо
реформування системи охорони здоров'я (далі - пілотний проект) є
впровадження та відпрацювання нових організаційно-правових та
фінансово-економічних механізмів, що спрямовані на підвищення
ефективності та доступності медичного обслуговування населення і є
необхідними для розвитку системи охорони здоров'я України.

2. Пілотний проект щодо реформування системи охорони здоров'я
передбачає проведення протягом 2011-2014 років
структурно-організаційної та функціональної перебудови системи
медичного обслуговування у пілотних регіонах, що дасть змогу:

підвищити ... Читати далі »
Просмотров: 18676 | Добавил: Likar | Дата: 31.07.2011 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 35 36 »
Архів записів
Наше опитування
Який Ваш вік?
Всего ответов: 987
Друзі сайту
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020