Інтернет-лікар
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Для усіх [305]
Варто знати
Для медичних працівників [61]
Цікава та корисна інформація
Пошук
Головна » Статті » Для усіх

Чи приймає Ваша дитина наркотики?


Він (вона) почав часто зникати з будинку. Причому, ці зникнення або просто ніяк не мотивуються, або мотивуються за допомогою безглуздих відмовок. Ваша спроба пояснити, що ви хвилюєтеся і розпитати про те, де ж все-таки знаходилася Ваша дитина, викликає злість і спалах роздратування.


Він (вона) почав дуже часто брехати. Причому, ця брехня стала своєрідною. Молода людина бреше по будь-якому приводу, не тільки з приводу своєї відсутності будинку, але і з приводу справ на роботі, в школі, в інституті і т.д. Версія обманів або абсолютно примітивні і одноманітні, або навпаки, дуже витіюваті і незрозумілі. Ваша дитина перестала витрачати зусилля на те, щоб брехня була схожа на правду.

За достатньо короткий проміжок часу у вашого сина (дочки), практично, повністю змінилося коло друзів. Якщо ви із здивуванням питаєте: " Куди зник твій друг Петя, з яким Вас раніше було не розлити водою?”,  Ваша дитина зневажливо відмахується і посилається на свою і Петіну зайнятість. Нових друзів, що з'явилися у сина, Ви або не бачите взагалі, або вони не приходять в гості, а " забігають на секундочку”  про щось тихо нашептатися біля дверей. З'явилася дуже велика кількість " таємничих”  дзвінків і переговорів по телефону. Причому, Ваша дитина, практично, не намагається пояснити, хто це дзвонив, а в тексті телефонних переговорів можуть попадатися сленговиє слівця.

Вашого сина (дочку) повністю перестали цікавити сімейні проблеми. Коли Ви розповідаєте, наприклад, про хворобу або неприємність когось з близьких, він тільки вдає, що слухає. Насправді думає про щось абсолютно стороннє. Взагалі, він змінився, став по відношенню до Вас холоднішим, недовірливішим, " чужим”.

Він взагалі змінився. В основному у бік нічим не мотивованої дратівливості, палахів крику і істерик. Ви стали помічати, що у нього раптово і різко змінюється настрій. Дві хвилини тому був веселий і життєрадісний, дуже коротко поговорив з кимось по телефону - до вечора впав в похмурий настрій, розмовляє тільки прислвниками і вкрай роздратовано.

Він (вона) втратив свої колишні інтереси.

Він (вона) не читає книжок, майже не дивиться кіно. Ви все частіше стали помічати, що він просто сидить з підручником, насправді навіть не намагаючись робити уроки і готуватися до іспитів.


У нього змінився режим сну. Він може спати, не прокидаючись, цілими днями, а іноді Ви чуєте як він майже всю ніч ходить по своїй кімнаті.

У Вас в будинку стали пропадати гроші або речі. Ці неприємні події на перших порах можуть відбуватися украй рідко. Проте, хоч би рідкісні спроби "непомітно” щось вкрасти зустрічаються, практично, у всіх сім'ях наркоманів.

Вам все частіше здається, що він (вона) повертається додому з прогулянки в стані сп'яніння. Координація рухів злегка порушена, погляд неусвідомлений. Молода людина взагалі намагається заховати очі і швидко втекти в свою кімнату.

Ще звертаємо Вашу увагу на те, що окремі наведені ознаки можуть бути симптомами різних психологічних труднощів підліткового і юнацького віку. У деяких випадках так можуть починатися розлади психіки. Ви можете починати серйозно думати про наркотики тільки тоді, коли Ви твердо упевнені, що у Вашої дитини є ознаки, принаймні, восьми з десяти, описаних вище змін поведінки.
Категорія: Для усіх | Додав: emergency (22.11.2009)
Переглядів: 382 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Який Ваш вік?
Всего ответов: 987
Друзі сайту
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2019