Інтернет-лікар
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Головна » 2010 » Квітень » 1 » Дитячий плач нормалізує процеси сну в новонароджених і є прекрасним способом боротьби з післяродовою депресією у породіль
23:20
Дитячий плач нормалізує процеси сну в новонароджених і є прекрасним способом боротьби з післяродовою депресією у породіль
Дитячий плач нормалізує процеси сну в новонароджених і є прекрасним способом боротьби з післяродовою депресією у породіль. До настільки незвичайних висновків прийшли австралійські учені з НДІ дитинства в Мердоці і Королівському дитячому госпіталі в Мельбурні.

Приділивши даній проблемі шість років, фахівці встановили, що, якщо маляті дати виплакатися, то його сон стає тривалішим на 30 відсотків. При цьому число випадків депресії в матерів з немовлятами на руках знижується на 40 відсотків з погляду на те, що мами отримують повноцінніший сон.

За словами автора дослідження Ганни Прайс, батькам важко зберігати спокій, коли поруч ридає дитя. "Хочемо відразу сказати, що дитячі сльози не приносять найменшої шкоди психіці немовляти, - підкреслила Прайс. - Залишивши крикуна наодинці зі своїми сльозами, мами і тати лише дозволяють йому самостійно привчатися до сну, а не покладатися на батьків, готових на першу вимогу брати їх на руки, вколисувати, співати колисанки, пропонувати пити або їсти".

Фахівці також вважають, що настільки "жорстокі" методи можна застосовувати для дітей віком понад 6-ть місяців. Вікові обмеження пов'язані лише з тим фактом, що новонародженим необхідне нічне годування, якщо ті, звичайно, прокинулися з голоду. В той же час шестимісячні карапузи повинні починати відвикати від звички їсти вночі.

Автор бестселера "Baby love", психолог Робін Баркер відзначила, що твердження про те, що дитячий плач може надалі привести до розвитку шизофренії чи інших психічних захворювань необґрунтоване. "Подібні відхилення властиві тим дітям, які позбавлені повноцінної, здорової сім'ї, фізичних контактів з батьками, - стверджує Баркер. - А декілька хвилин "гірких сліз" перед сном під спостереженням мами і тата підуть лише на користь".

В ході шестирічного дослідження під контролем фахівців перебувало 225 австралійських дітей з пелюшок і до шкільного віку.

Переглядів: 1405 | Додав: Likar | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Архів записів
Наше опитування
Який Ваш вік?
Всего ответов: 988
Друзі сайту
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024