Інтернет-лікар
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Для усіх [305]
Варто знати
Для медичних працівників [61]
Цікава та корисна інформація
Пошук
Головна » Статті » Для медичних працівників

Інгібітори АПФ краще приймати перед сном
  Канадські учені з'ясували, що інгібітори АПФ, що використовуються для лікування високого кров'яного тиску і сердечної недостатності, краще приймати перед сном. Так вони ефективніші. А ось, якщо їх пити вдень, то ефект буде як від плацебо, відмічає The Globe and Mail.

Слід сказати, в медицині є напрям - хронотерапія, що грунтується на тому, що час прийому препарату повинен співвідноситися з природним ритмом людини. Дослідники з Університету Торонто і Університету Гельф узяли цей підхід на замітку, адже серцево-судинна система працює згідно з циклом. Так, кров'яний тиск підвищується уранці, а вночі знижується.

Між тим, багато гіпертоніків страждають від високого тиску і вдень, і увечері. Але саме вночі високий тиск може завдати найбільшої шкоди, адже серце не має можливості відновити сили. Дослідники перевірили це, даючи мишам з високим тиском в різний час доби препарат каптоприл, відомий як Capoten (Капотен). Потім тканини серця тварин були досконально вивчені.
 

 "Коли ми давали тваринам препарат перед сном, структура і робота серця значно покращувалася. Але якщо ліки давалися під час активної частини доби, то ефекту взагалі ніякого не спостерігалося. Вважаю, аналогічні результати ми побачимо і у людей", - розповідає автор дослідження Тамі Мартино.

Категорія: Для медичних працівників | Додав: Likar (22.05.2011)
Переглядів: 1013 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Мунечка  
0
Протезирование клапана сердца Германия, http://www.westmedicalgroup.com.ua/cardiology/transplantation-of-the-heart-valves/
Дайте вторую жизнь своему сердцу!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Який Ваш вік?
Всего ответов: 988
Друзі сайту
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024